Ссылки

 

 

 

Meteo

Statistica Online

Calendar

Lun
Мар
Mie
Joi
Vin
Sâm
Dum
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1

Direcția Educație,Tineret și Sport

Structura Direcţiei Învăţămînt Tineret şi Sport Glodeni

Nr.

 

Numele,prenumele

Functia ocupata

Tel.de contact

Adresa electronică

A P A R A T

1

Casautan Tudor

Şef-direcţie

0249-22748

tudorc@mail.ru

2.

Graur Galina

Şef-adjunct direcţie

0249-24910

 

3

Jechiu Ecaterina

Sp.principal înv.preşcolar

0249-227-40

prescolarglodeni@gmail.com

4.

Bicec Gheorghe

Sp.principal

Inspector şcolar

0249-227-40

gbicec@mail.md

5

Junghina Olga

Sp.principal pr.resurse umane

0249-22539

 

6.

 

Sp.principal-insp.scolar

0249-22539

leuc@rambler.ru

7

 

Sp.principal,economist

0249-22177

 

8.

Niculita Gheorghe

Sp.principal probl.de tineret si sport

0249-24163

niculitgheorghe@ mail.ru

9.

Botova Adriana

Secretar-dactilograf

0249-22748

-

10

Cernea Nicolae

Şofer

0249-22748

-

11

Girla Victor

Sp. Principal în pr.tehn.inform.

0249-24163

-

12

Guţuleac Dumitru

Sp. Principal

În pr.tehn.inform

0249-22364

Gudima1967@gmail.com

 C O N T A B I L I T A T E

1

Capbătut Mihai

Contabil-şef

0249-22603

-

2.

Prividiuc Rita

Contabil-şef adjunct

0249-23658

primastilcon@mail.ru

3.

Svoevolina Alla

Contabil  pe salariu,şef grup

0249-23664

 

3

Panco Svetlana

Contabil pe salariu

0249-23664

 

4

Gavriliuc Larisa

Contabil pe salariu

0249-23664

 

5.

Mihaleva Tatiana

Contabil pe materiale

0249-23658

 

6

Meriuţa Victoria

Contabil pe materiale

0249-23658

vikcic@mail.ru

7

Rusu Nicoleta

Contabil pe materiale

0249-23658

nicoleta14@mail.ru

8

Fiodorova Maria

Contabil pe materiale

0249-22603

 

9

Ştirbu Diana

Contabil pe material

0249-23658

 

10

Sobeţchi Lidia

Contabil pe materiale

0249-23658

 

11

Maican Marina

Contabil pe achiziţii

0249-23658

gorcmari@mail.ru

12

Nafornita Eugenia

economist

0249-22177

 

CENTRUL METODIC

1.

Albu Oxana

Sef al Centrului metodic

0249-22364

albuoxana@rambler.ru

5.

Lupuşor Nina

Sp.principal-metodist

0249-22539

Ninalupusor@rambler.ru

3.

Gafton Vasile

Specialist Metodist

0249-22294

 

4.

Glavan Tamara

Sp.coordonator Metodist

0249-22294

tamara.glavan@mail.ru

5.

Jechiu Ecaterina

Sp.coordonator Metodist

0249-22294

 

6.

Turcanu Ecaterina

Sp.principal-metodist

0249-22294

turcanecateri@mail.ru